7530 kryptowalut
Kapitalizacja rynkowa: zł8 648,85B
Łączny obrót (24h): zł106,59B

NEO NEO star

78,82
0,30 (0,38%)
credit_cardRozpocznij handel kryptowalutami na eToro - kupuj i sprzedawaj lub graj z dźwignią

68% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Inwestowanie w kryptowaluty jest nieuregulowane w niektórych krajach UE i Wielkiej Brytanii. Brak ochrony konsumenta. Twój kapitał jest zagrożony.

Kryptowaluta znana pod nazwą NEO to zdecentralizowany i rozproszony protokół zamieniający zasoby rzeczywiste na cyfrowe. Umożliwia ona rejestrację, depozyty, transfery, handel oraz rozliczenia w sieci typu „każdy z każdym”. Dawniejsza nazwa tej kryptowaluty to Antshares.

Jeśli chodzi o kryptowalutę NEO to wykorzystuje ona umowy cyfrowe pozwalające na zapisywanie transferów zasobów cyfrowych. Cyfrowa waluta generowana przez elektroniczne kontrakty działa jako ogólne dane bazy wykorzystywane do rejestracji akcji, wierzytelności, papierów wartościowych, umów finansowych, punktów kredytowych, weksli oraz walut i innych tytułów, a także aktywów. Generalne NEO to nie tylko waluta, ale cały system określany przez wielu fachowców mianem inteligentnej ekonomii. Kryptowaluta NEO jest pierwszym projektem z Chin opierającym się na blockchainie typu open-source. Jest to pewnego rodzaju pomost między ekonomią klasyczną, a inteligentną.

Cyfrowe aktywa to nic innego jak zasoby posiadające formę danych elektronicznych. Technologia blockchain pozwala na decentralizację digitalizacji zasobów, które dodatkowo są zaufane, zdolne do śledzenia, przejrzyste oraz wolne od pośredników. W ramach kryptowaluty NEO, jej użytkownicy mają możliwość rejestracji, sprzedaży oraz rozpowszechniania różnych rodzajów zasobów. Cyfrowa tożsamość z kolei pozwala na udowodnienie powiązania między zasobami cyfrowymi, a rzeczywistymi. Wszystkie aktywa rejestrowane w ramach tożsamości cyfrowej są chronione prawnie.

W ramach kryptowaluty NEO dostępne są dwa rodzaje zasobów cyfrowych. Chodzi tutaj o aktywa globalne oraz o aktywa kontraktowe. Jeśli chodzi o aktywa globalne to można je rejestrować w przestrzeni systemowej i mogą być identyfikowane przez klientów oraz inteligentne kontrakty. Aktywa kontraktowe z kolei znajdują się w prywatnym magazynie inteligentnego kontraktu i wymagają ich rozpoznania przez odpowiedniego klienta. Aktywa kontraktowe spełniają liczne normy, dzięki którym są zgodne z większością klientów.

Przejdz na stronę open_in_new
Udział rynkowy 0,09%
Rodzaj dowodu wykonanej pracy
Dzisiejsza cena otwarcia 78,52 zł
Dzisiejsza najniższa cena 75,92 zł
Dzisiejsza najwyższa cena 81,35 zł
Cena w BTC 0.00046944194387 BTC
Monet w obiegu 100 000 000 NEO
Łączna ilość monet 100 000 000 NEO
Kapitalizacja 7 882 012 707 zł
Obrót (24h) - kryptowaluta 1 871 199 NEO
Obrót (24h) - waluta FIAT 147 488 114 zł
Ostatnia aktualizacja 2022-05-04 02:20:14 +01:00 BST
ID Giełda Akcja Cena Ilość Łączna kwota
Data Cena Wolumen

Aby umieścić widget zawierający notowania NEO (na żywo), skopiuj poniższy kod i wklej na swoją stronę.