3893 kryptowalut
Kapitalizacja rynkowa: 1 287 493 590 672 zł
Łączny obrót (24h): 4 221 907 364 zł

Na rynku kryptowalut powstał nowy projekt noszący nazwę Aeternity. Jest to platforma, która została oparta o zdecentralizowane aplikacje oraz inteligentne kontrakty. W ramach tej sieci dostępna jest waluta znana jako Aeon (AE). Jest to nowoczesny projekt obejmujący wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym prezentowana kryptowaluta ma szansę na zawojowanie rynku i stawienie czoła wielu poważniejszym, większym walutom.

Projekt ten skupia się na zwiększeniu skalowalności inteligentnych kontraktów oraz zdecentralizowanych aplikacji. Nie bez znaczenia jest tutaj również przejrzystość oraz wydajność na najwyższym poziomie. Według twórców system ten znajdzie zastosowanie w wielu dziedzinach, z którymi są związane kryptowaluty (IoT, IoV, FinTech, gry oraz oglądanie streamów z gier, bankowość, zdecentralizowane giełdy, błyskawiczne płatności, itp.).

Odpowiedni poziom skalowania w ramach tego projektu jest osiągany dzięki przeniesieniu inteligentnych kontraktów poza łańcuch. Zamiast stosowania łańcucha bloków, inteligentne kontrakty w Aeternity są zawierane w kanałach prywatnych pomiędzy stronami zaangażowanymi w dane kontrakty.

Warto dodać, że projekt Aeternity obejmuje również wiele innych istotnych cech. Jedną z nich jest zdecentralizowana maszyna, która pozyskuje dane z zewnętrznych źródeł, które są potrzebne do stosowania w inteligentnych kontraktach.

Platforma ta jest wyjątkowa, ponieważ w jej przypadku wynik kontraktu jest umieszczany w łańcuchu głównym tylko, gdy taki kontrakt zostanie zakończony sporem. Oznacza to, że pozytywnie zakończone kontrakty nie trafiają do łańcucha, a ich strony mogą cieszyć się prywatnością oraz odpowiednią szybkością zawierania, a także kończenia zawartych umów.

Prezentowaną kryptowalutę można kupować i sprzedawać na wielu różnych giełdach, takich jak na przykład Binance.com, Mercatox.com, itp. Warto się nią zainteresować, ponieważ jest to waluta z potencjałem, która w przyszłości może osiągnąć bardzo dużą wartość i zapewni spore zyski inwestorom.

Przejdz na stronę open_in_new
Udział rynkowy 0,01%
Rodzaj dowodu wykonanej pracy PoW/PoS
Dzisiejsza cena otwarcia 2,06 zł
Dzisiejsza najniższa cena 1,96 zł
Dzisiejsza najwyższa cena 2,07 zł
Cena w BTC 0.00005838246322 BTC
Monet w obiegu 39 198 584 AE
Łączna ilość monet 227 213 472 AE
Kapitalizacja 78 985 533 zł
Obrót (24h) - kryptowaluta 0 AE
Obrót (24h) - waluta FIAT 0 zł
Ostatnia aktualizacja 2019-06-17 04:05:21 +01:00 BST
ID Giełda Akcja Cena Ilość Łączna kwota
Data Cena Wolumen

Aby umieścić widget zawierający notowania Aeternity (na żywo), skopiuj poniższy kod i wklej na swoją stronę.